MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9851477
nr 985 1477
Skåp
med lådor, Ek, längd: 82 cm, djup: 53 cm, höjd: 149 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 18:50:48
4/10 11:09:53